Skip to main content
 • LV
 • EN
 • RU
 • AKTIVITĀTES UN APKĀRTNE

  Pludmale un Baltā kāpa 150m
  Pārgājiena maršruts “Jūrtaka”
  Velosipēdu muzejs un riteņu noma
  Vietējo eko produktu tirgus katru piektdienu 1 km
  SPA un Welness (iepriekšēja pieteikšanās)
  Tūrisma info centrs 3 km
  Pārtikas veikals TOP 200m
  Eiropas velomaršruts gar Via Baltic

  PLUDMALE

  17 km gara dabas pērle ar baltajām smiltīm un akmeņu atsegumiem. Pludmale ir vēju pārpūsta un viļņu pārskalota, te uzkrājas jūras pienestās smiltis un atrodamas dažādas “jūras veltes”– jūrā un upēs dzīvojošo gliemju čaulas, zaļaļģu pavedieni un brūnaļģu čemuri, jūras noslīpēti un izskaloti akmentiņi, zariņi un citi pārsteigumi. Viesnīcas viesiem piedāvājam visu nepieciešamo pludmales apmeklējumam. Pludmale atrodas 5 min. attālumā no viesnīcas.

  SPORTA AKTIVITĀTES JŪRAS PARKĀ “CENTRS”

  Jūras parkā izvietoti āra trenažieri, ielu vingrotāju un pludmales volejbola laukumi. Gan mazs bērns, gan pieaugušais te atradīs aizraujošu un sev piemērotu nodarbi. Pieejama SUP dēļu noma, ūdens motociklu noma. Jūras parks atrodas 10 minūšu braucienā no viesnīcas.

  LIELUPES MUIŽAS APMEKLĒJUMS

  Liepupes muižas kompleks atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas. Liepupes muiža ir būvēta 1751.gadā un ir viena no skaistākajām un visautentiskākā izskata baroka celtnēm Latvijā. Liepupes muižā atrodas septiņi valsts nozīmes kultūras un vēstures pieminekļi. Liepupes muiža ir pilnībā atjaunota 2014.gadā un pašlaik tajā atrodas ekskluzīva 5* viesnīca, restorāns, bārs un SPA. Muižas parkā ir iekārtots briežu dārzs.

  TENISA KORTI

  Saulkrastu tenisa korti atrodas Skolas ielā 10, 5 minūšu braucienā no viesnīcas. Piedāvājumā – tenisa laukumu un inventāra īre, individuāli treniņi un nodarbības bērniem grupās.

  SAULRIETA TAKA

  Ja vēlies piedzīvot spēcinošu pastaigu un ieelpot jūras gaisu, dodies izbaudīt 3,6km garo meža taku, kas stiepjas gar jūras piekrasti no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. Skatam pavērsies smilšu pludmale un mierpilnais kāpu mežs, kurā aplūkojamas 20 dižpriedes. Dažas priedes ir pat 200 gadus vecas. Vairākās vietās no takas paveras skaisti skati uz upes ieleju un jūru. Saulrieta taka sākas tikai 150m attālumā no mūsu viesnīcas, viesnīcā ir iespēja iznomāt nūjošanas inventāru.

  BALTĀ KĀPA

  Baltā kāpa veidojusies, vējam dzenot pludmales smiltis pāri Baltijas ledus ezera mālainajiem nogulumiem. Tās baltais, 18m augstais smilšu atsegums senatnē kalpoja kā orientieris vietējiem zvejniekiem. Nosaukumu kāpa ieguvusi no baltajiem sacietējušo smilšu slāņiem, kas vizuāli līdzinās smilšakmenim.

  Kāpas apkārtne ir labiekārtota un sakopta, bet tās nogāzes ir nostiprinātas. Lai arī kāpa ir apaugusi ar priežu mežu, arvien ir redzama tās stāvā, uz jūru vērstā nogāze.

  Ejot uz Balto kāpu, pa ceļam ir Katrīnas liepas. Nostāsti vēsta, ka tās stādījusi Krievijas ķeizariene Katrīna II, kura neilgu laiku atpūtusies Pabažu jūrmalā. Baltā kāpa atrodas 500m attālumā no mūsu viesnīcas.

  DABAS PARKS “PIEJŪRA”, NŪDISTU PLUDMALE

  Mežonīgas dabas cienītāji novērtēs Vidzemes jūrmalas piekrasti no Lilastes līdz Baltajai kāpai. Šeit saglabājusies neskarta daba, aizsargājami augi un savulaik ceļojoša kāpa. Šeit atrodas viena no vecākajām nūdistu pludmalēm Latvijā, kas ir iecienīta jau gadu desmitiem, un atbrīvo savu ķermeni no raizēm jūras smilšu, ūdens un saules peldēs.

  PEINTBOLA PARKS

  Saulkrastu Peintbola parks šobrīd ir viens no lielākajiem peintbola parkiem Latvijā. Peintbola parks „Bušas” piedāvā aizraujoši lielus peintbola laukumus, ar šķēršļiem, mājiņām, ejām, torņiem, automašīnām – pilnvērtīgai un aktīvai peintbola spēlei.

  Attālums -15min. braucienā no mūsu viesnīcas.

  VELOSIPĒDU MUZEJS UN VELO NOMA

  Tēva un dēla Jāņa un Gunta Sereginu velosipēdu kolekcija, kas ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā un lielākā Baltijā. Velosipēdu muzeja kolekcija komplektēta no tehniski interesantākajiem Latvijā atrastajiem velosipēdu attīstības vēstures paraugiem.

  Šeit ir iespējama velosipēdu noma. Attālums 5min. pastaiga no mūsu viesnīcas.

  CIETĀ RIEKSTA TIRGUS

  Latvijā audzēti dārzeņi, augļi un ogas, kūpināti, sālīti un žāvēti gaļas izstrādājumi, zivju produkti, piena produkti, graudaugu produkti un maize, medus, puķes, sēklas, stādi, lietišķās mākslas un daiļamatniecības priekšmeti u.c.

  Darba laiks:
  piektdienas 15:00-19:00
  Attālums – 5min. pastaiga no mūsu viesnīcas.