Skip to main content
 • LV
 • EN
 • RU
 • Pine SPA

  Viesnīcas Pine Resort SPA ir atvērts no 2019.gada, jūlija.

  Pine Spa filozofija

  Atpūta ģimenēm ar bērniem, patīkamā draugu kompānijā, baudot romantisku divvientulību vai izdzīvojot relaksāciju un harmoniju ar sevi un dabu – pastaigājoties  gar Baltijas jūru vai pa priežu meža takām, Pine SPA sniedz unikālu pieredzi skaistumam, relaksācijai un kopējās enerģijas atjaunošanai. Jūras spēks un priežu svaigums, kas gūts pastaigā gar piekrastes Saulrieta taku apvienojumā ar Pine SPA profesionālām ķermeņa un sejas procedūrām, spēs sniegt vislabāko. Tā ir ļaušanās, kas iedvesmo un pieredze, kas atbrīvo. Mūsu speciālisti piemeklēs un ieteiks ikvienam vispiemērotāko procedūru.

  PIRTS KOMPLEKSS

  DARBA DIENĀS no pl.12.00 – 20.00 / BRĪVDIENĀS UN SVĒTKU DIENĀS no pl.10.00 – 20.00

  SAUNA

  Sausā gaisa pirts – temp. 90-110oC, mitrums 5-10%
  Saunas apmeklējuma laikā tiek trenēta ķermeņa termoregulācija, nostiprināta imunitāte, uzlabota asinsrite.

  TVAIKA PIRTS

  Tvaika (ūdens) pirts – temp. 40-45oC, mitrums 100%
  Tvaiki ir lielisks līdzeklis pret elpošanas sistēmas saslimšanām, atslābina muskuļus, uzlabo asinsriti un nostiprina imunitāti.

  PIRTS KOMPLEKSA APMEKLĒJUMS*  :

  • Viesnīcas viesiem                             10 €  / 1 persona / 1h
  • Apmeklētājiem no malas                15 €  / 1 persona / 1h
  • Bērniem*                                           5 €  / 1 persona / 1h
  • Ģimene: 2 pieaugušie, 1 bērns*        40 €/ 2h + katrs nākamais bērns*  5 €/ 2h

  *Bērni no 6-12 gadu vecumam. No 13 gadu vecuma bērniem tiek piemērots pieaugušā apmeklējums. Bērniem līdz 5 gadu vecumam, bez maksas.

  Pilnīgākai pirts izbaudīšanai piedāvājam dabīgu pīlingu, ar kuru pašiem noskrubēties tvaika pirtiņā (piemaksa 5€/pers.)

  Iepriekšēja rezervēšana obligāta! Maksimālais apmeklētāju skaits: 8 personas.

  *apmeklējums tiek ierobežots individuālo spa procedūru un masāžu sniegšanas laikā.

  MASĀŽAS

  KLASISKĀ VISA ĶERMEŅA MASĀŽA • 1h / 60 Eur,  1,5h / 90 Eur
  Masāža palīdz atslābināt saspringtus, nogurušus muskuļus, uzlabo asinsriti un limfas atteci organismā, palīdz mazināt sāpes, uzlabo darbaspējas.

  RELAKSĒJOŠA VISA ĶERMEŅA AROMĀTISKĀ MASĀŽA • 1h / 60 Eur, 1,5h / 90 Eur
  Masāža nomierina, atslābina un atbrīvo no negatīvās spriedzes. Lielisks līdzeklis organisma harmonizēšanai un atjaunošanai. Palīdz aizmirst ikdienas stresu un sakārtot domas. Masāžu veic ar dabīgo bāzes eļļu, kurai pievieno ēteriskās eļļas ar relaksējošu iedarbību.

  ĶERMENI FORMĒJOŠA UN PRETCELULĪTA MASĀŽA • 1h / 60 Eur, 1,5h / 90 Eur
  Skulpturējošā masāža viduklim, gurniem un augšstilbiem uzlabo un koriģē ķermeņa siluetu, uzlabo ādas stāvokli un piešķir tai tvirtumu. Palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu, noņem tūsku un izlīdzina celulītu. Masāža tiek veikta manuāli ar rokām, īpašā un iedarbīgā tehnikā un izmantojot atbilstošus kosmētiskos līdzkļus. Garākās procedūras laikā (1.5h), tiek veikta arī kāju apakšstilbu un pēdu masāža.

  KARSTO AKMEŅU MASĀŽA • 1,5h / 90 Eur
  Masāža ar vulkāniskajiem lavas akmeņiem apvienojumā ar karaliskajiem Baltijas jūras akmeņiem sniegs fizisko un garīgo harmoju visā ķermenī. Karstie akmeņi palīdz dziļi relaksēt tonizētos muskuļus, noņem spriedzi, uzlabo asinsriti, limfas cirkulāciju organismā un harmonizē ķermeni un prātu.

  MEDUS MASĀŽA • 1,5h / 90 Eur 
  Pilna ķermeņa lutinoša vai tonizējoša masāža ar siltu piejūras ziedu medus/augu eļļas masku. Atkarībā no vēlamā efekta, medum tiek pievienota atbilstošā ēteriskā eļļa. Medus masāžai ir ārstnieciska un daudzpusēja iedarbība uz organismu: organisma bagātināšana ar minerālvielām un vitamīniem, liekā šķidruma un toksīnu izvadīšana, zemādas sabiezējumu izlīdzināšana, asinsrites, limfas teces, ķermeņa silueta uzlabošana. Pēc masāžas ķermenis tiek noskalots un tiek uzklāts mitrinošs pieniņš.

  ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

  PINE RESORT SPA VILINĀJUMS • 290 Eur*
  Nakšņošana superior klases apartamentos ar iekļautu Pine SPA zonas apmeklējumu.
  Piedāvājumā ietilpst relaksācija pirts kompleksā, kuru apvienot ar ķermeņa pīlingu tvaika pirtī (1h). Nomierinoša visa ķermeņa masāža (1h), kurai noslēgumā seko sejas procedūra, galvas vai pēdu masāža pēc izvēles (30 min). Rituāla noslēgumā zāļu tējas baudīšana un veselīgas uzkodas apartamentos.

  *Piedāvājums divām personām. Procedūras tiek veiktas katrai personai pēc kārtas. Kopējais laiks atpūtai ~4h.

  RITUĀLI & KŪRES

  PRIEDES DZIEDINOŠAIS SPA RITUĀLS • 110 Eur*

  Relaksācija tvaika pirtī (~1h), attīrošs un atjaunojošs visa ķermeņa pīlings ar jūras sāls-priežu skuju skrubi (30 min), pēc noskalošanās – spēcinoša muguras masāža ar dabīgo priedes skuju eļļu (30min). Noslēgumā relaksējoša sejas/galvas vai pēdu masāža, pēc Jūsu izvēles (30 min). Pēc rituāla, zāļu tējas baudīšana ar priežu čiekuru sīrupu.

  *Piedāvājums vienai personai. Rituālu iespējams veikt arī pēc kārtas divām personām.

  Priede – saules koks. Priede atbrīvo no saspringuma, attīra prātu, stabilizē emocionāli. Ķermenī attīra augšējo elpošanas ceļus un stiprina organisma imūnsistēmas darbību. Dziedniecisko nolūkos priežu skujas izmantoja jau senās Babilonijas laikā. Priežu skuju satur C, K, B1, B2, P vitamīnus, karotīnu, kā arī mikroelementus: cinku, dzelzi, floru un citas bioloģiski aktīvas vielas. Procedūra labvēlīgi iedarbojas uz ķermeņa fizisko, mentālo un garīgo labsajūtu un veselumu.

  PIETEIKTIES